Föremål som liknar Agneta Granstad
3093 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 januari 2024
2213 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 21 juni 2021
7064 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 februari 2016
1091 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 17 augusti 2015
3187 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2013
3779 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 oktober 2012
3775 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 22 oktober 2012
7236 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 24 september 2012
5490 Oljemålning
Agneta Granstad (f. 1949), oramad, 65x36
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2012