Föremål som liknar A Lindblom
6173 Oljemålning
A Lindblom, söder. Signerad. Olja på pannå
16x12 ..//
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2023
6813 Oljemålningar
Såld: 350 kr
Såldes den 30 november 2020
6357 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2020
5325 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 24 februari 2020
5047 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juli 2019
9114 Oljemålning
A Lindblom, motiv från Venedig, 74x100
Såld: 500 kr
Såldes den 5 februari 2018
8087 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2016
3037 Oljemålning
A Lindblom, Landskap, 50 x 50
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 november 2015
8017 Oljemålningar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 augusti 2015