KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15001035

nr 1500 1035

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Oljemålning, Paket. Signerad 1993. Olja på duk, 40x30, oramad

Utrop:

40.000 kr

Såld:

77.000 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 18:40:49

  • Klassiska
  • 31 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann