KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13964158
*
nr 1396 4158
Oljemålning
Frederick James Knowles, tillskriven, ej signerad, påskrift a tergo. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 maj 2021
kl 20:13:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 16:44:47
1
300 kr
6/5 14:39:12
2
350 kr
9/5 10:52:14
3
500 kr
9/5 19:40:54
4
700 kr
9/5 20:54:32
5
800 kr
9/5 22:50:54
2
1.000 kr
10/5 19:59:55
5
1.000 kr
10/5 19:59:55
2
1.000 kr (Budbetjänt)
10/5 20:02:00
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på pannå oljemålning oljemålningar påskrift a tergo
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1396 4158
Oljemålning
Frederick James Knowles, tillskriven, ej signerad, påskrift a tergo. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 maj 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/5 16:44:47 | 1 | 300 kr |
| 6/5 14:39:12 | 2 | 350 kr |
| 9/5 10:52:14 | 3 | 500 kr |
| 9/5 19:40:54 | 4 | 700 kr |
| 9/5 20:54:32 | 5 | 800 kr |
| 9/5 22:50:54 | 2 | 1.000 kr |
| 10/5 19:59:55 | 5 | 1.000 kr |
| 10/5 19:59:55 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 10/5 20:02:00 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på pannå oljemålning oljemålningar påskrift a tergo
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



