KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174052

nr 1317 4052

Svante Petri

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, "Där är du" Utanför västra Orust. Signerad. Olja på duk, 85x60 cm

Svante Petri, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:14:39

29/3 15:14:12 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Svante Petri

Läs mer om Svante Petri