KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 13351080

nr 1335 1080

Barbro Bäckström

(1939-1990), Sverige

Väggskulptur, Barbro Bäckström (1939-1990), Sverige. "Gravidmage". Plast. Signerad, numrerad 10/125, daterad 1969, ca 29x21 cm

Barbro Bäckström, svensk skulptör och tecknare född 1939, död 1990.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:51:46

29/6 20:46:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Barbro Bäckström

Läs mer om Barbro Bäckström