KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 13327141

nr 1332 7141

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Tuschteckning, Signerad, daterad -85, cafe i Budapest. Motivet: 19x28 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:25:11

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas