KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13746009

nr 1374 6009

Torbjörn Zetterholm

(f. 1921), Sverige

Träsnitt, Torbjörn Zetterholm (f. 1921), Sverige. "Strandbris". Signerad, numrerad 5/360, daterad 1974. Motivet: 40x64 cm

Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:57:56

Torbjörn Zetterholm

Läs mer om Torbjörn Zetterholm