KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13554244

nr 1355 4244

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Vintermotiv. Signerad, numrerad 149/400, daterad -79. Motivet: 43x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:21:11

8/10 13:45:59 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén