KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12836001

nr 1283 6001

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 80, numrerad 69/300. Motivet: 38x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:01:09

13/10 22:37:29 1      500 kr
20/10 18:26:17 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén