KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713037

nr 1271 3037

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 86/360, daterad -77, ca 34x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:34:25

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén