KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13824204

nr 1382 4204

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv, Signerade, 1961 & 1967. Motivet: 25x47 & 50x27 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:56:50

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén