KONST / Litografier / Träsnitt 12714117

nr 1271 4117

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussen. Signerad, numrerad 199/360. Motivet: 58x44 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:31:47

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén