KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12713107

nr 1271 3107

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, daterad -76,321/360, "Framför Berzelii park". Motivet: 36x58 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:16:12

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén