KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557084

nr 1355 7084

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, 1977. Motivet: 35x59cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:20:30

18/10 00:08:45 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén