MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13336312

nr 1333 6312

Stolar

6 st, senempire, björk

Konditionsrapport: slitage, skador, delar saknas

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:19:20

15/6 11:06:52 1      Vinnande bud

Senempiren