KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13453006

nr 1345 3006

Skulptur

1800-tal, Kristus, Trä. Höjd: 118

Konditionsrapport: slitage, skador, lösa delar

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 18:32:17

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska