KONST / Litografier / Serigrafi 13158232

nr 1315 8232

Fredrik Wretman

(f. 1953), Sverige

Serigrafi, Fredrik Wretman (f. 1953), Sverige. Signerad, daterad 1993, ca 35x35cm

Fredrik Wretman, född 1953, svensk konstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:26:22

  • Tema
  • 23 mar

Fredrik Wretman

Läs mer om Fredrik Wretman