KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13374195

nr 1337 4195

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, 45x58 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:54:40