KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13314054

nr 1331 4054

Signerad, A Gonzales, kvinna. Olja på duk, 100x80cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juni 2020
kl 18:17:28

25/5 21:47:57 1      100 kr
26/5 13:28:52 2      Vinnande bud