KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327167

nr 1332 7167

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Oljemålning, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), Sverige. Monogramsignerad, hyddor. Olja på pannå, 31x39cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:48:08

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson