KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713050

nr 1271 3050

Olle Tandberg

(1885-1952), Sverige

Oljemålning, Olle Tandberg (1885-1952), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1931. Olja på pannå, 34x31 cm

Olle Tandberg, svensk målare född 1885, död 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:25:02

17/8 21:07:07 1      250 kr
24/8 16:58:26 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Olle Tandberg

Läs mer om Olle Tandberg