KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636784

nr 1363 6784

Oidentifierad konstnär. Signerad G Horst, Hästporträtt. Olja på duk, 39x52 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:57:30