KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327190

nr 1332 7190

Oidentifierad konstnär. Parklandskap, ej ram. Ej signerad. Olja på duk, 60x73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:13:53

8/6 15:59:33 1      Vinnande bud