KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713083

nr 1271 3083

Harald Klinckowström

(1897-1973), Sverige

Oljemålning, Harald Klinckowström (1897-1973), Sverige. Utsikt från Kungsklippan, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 19x24 cm

Harald Klinckowström, svensk målare född 1897, död 1973.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:18:51

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harald Klinckowström

Läs mer om Harald Klinckowström