KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431012

nr 1343 1012

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Stockholms Stadshus. Signerad. Olja på pannå, 24x24 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:49:24

24/8 20:44:24 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson