KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12087043
nr 1208 7043
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Oljemålning, Glädjens språg, Signerad EC, Utställd på Galerie Bell, No 285 1985. Olja på duk, 118x90
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
14.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:36:14
1/10 18:30:09