KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713053

nr 1271 3053

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 44x37 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:27:52

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom