KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407164

nr 1340 7164

Einar Rosén

(1910-1998), Sverige

Oljemålning, Einar Rosén (1910-1998), Sverige. Signerad, 1974. Olja på duk, 35x42cm

Einar Rosén, svensk målare och grafiker född 1910, död 1998.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:42:51

6/8 23:38:11 1      Vinnande bud

Einar Rosén

Läs mer om Einar Rosén