KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13473011

nr 1347 3011

Christian August Printz

(1819-1867), Norge

Oljemålning, Christian August Printz (1819-1867), Norge. Blomsterstilleben. Signerad, daterad 10/6 50 (1850). Olja på pannå, 43x29

Christian August Printz, norsk bildkonstnär född 1819, död 1867.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:25:47

10/9 20:33:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christian August Printz

Läs mer om Christian August Printz