KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835115

nr 1383 5115

Benno Arzt

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Benno Arzt (f. 1941), Sverige. Signerad a tergo, Olja på duk, 61x91 cm, oramad

Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:11:14

Benno Arzt

Läs mer om Benno Arzt