KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835115
nr 1383 5115
Benno Arzt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, Olja på duk, 61x91 cm, oramad
Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:11:14
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.500 kr