KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834099

nr 1383 4099

Bengt Malmquist

(1928-2013), Sverige

Oljemålning, Bengt Malmquist (1928-2013), Sverige. Komposition. Signerad a tergo. Olja på pannå, 22x28cm, yttermått inklusive ram: 25x31cm

Bengt Malmquist, svensk konstnär född 1928, död 2013.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:54:42

4/3 23:10:20 1      1.000 kr
8/3 12:24:08 2      Vinnande bud

Bengt Malmquist

Läs mer om Bengt Malmquist