KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835057

nr 1383 5057

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Oljemålning, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 42x67 cm

Konditionsrapport: skadad

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:06:54

2/3 18:05:52 1      Vinnande bud

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde