KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407231

nr 1340 7231

Arnold Bunge

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, Arnold Bunge (f. 1949), Sverige. Monogramsignerad. Olja på duk, 35x27cm

Arnold Bunge, svensk konstnär, född 1949.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:08:39

5/8 12:36:12 1      Vinnande bud

Arnold Bunge

Läs mer om Arnold Bunge