KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13314428

nr 1331 4428

Armin Glatter

(1861-1931), Ungern

Oljemålning, Armin Glatter (1861-1931), Ungern. Syende kvinna. Signerad. Olja på duk, 42x31 cm

Armin Glatter, bildkonstnär född 1861, död 1931.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:42:44

Armin Glatter

Läs mer om Armin Glatter