KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164345

nr 1216 4345

Anna Rosenbäck

(f. 1969), Sverige

Oljemålning, Anna Rosenbäck (f. 1969), Sverige. Olja på duk, signerad. 2009, Komposition, 50x50

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:24:32

11/11 22:16:11 1      Vinnande bud

Anna Rosenbäck

Läs mer om Anna Rosenbäck