KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337470

nr 1333 7470

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Oljemålning, Anders Zorn (1860-1920), Sverige, kopia efter. Signerad J Stäck, 1900-tal. Olja på duk, 58x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 15 juni 2020
kl 20:40:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn