KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581455

nr 1358 1455

Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 98x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:41:21