KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374313

nr 1337 4313

A Lidqvist, Signerad, skata i höstlandskap. Olja på duk, 60x80 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:02:49