KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152023

nr 1315 2023

Raoul Dufy

(1877-1953), Frankrike

Litografisk affisch, Raoul Dufy (1877-1953), Frankrike. "Paris", Musée National Modern, oramat löst blad, ej signerad, bladets mått: 61x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:57:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Raoul Dufy

Läs mer om Raoul Dufy