KONST / Litografier / Litografisk affisch 13162021

nr 1316 2021

Litografisk affisch

Matisse, Musée Nice, Ej signerad, bladets mått: 99x63 cm

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 11:25:18)
Uppdatera
Visning

fredag 27/3, lördag 28/3, söndag 29/3 och måndag 30/3

Auktionen
avslutas:

måndag 30 mars kl 19:46:01

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
24/3 13:15:45 1      300 kr
28/3 10:50:40 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor