KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152025

nr 1315 2025

Litografisk affisch

Air France, "Paris - Londres", 1987, oramat löst blad, bladets mått: 100x62 cm. Ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:10:39

27/2 15:50:29 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar