KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152025

nr 1315 2025

Litografisk affisch

Air France, "Paris - Londres", 1987, oramat löst blad, bladets mått: 100x62 cm. Ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:10:39

27/2 15:50:29 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar