KONST / Litografier / Litografier 13157451

nr 1315 7451

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Litografier, 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussen, diptyk. Signerad, numrerade 9/35, daterade 1989. Motivet: 31x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:09:44

  • Tema
  • 23 mar

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén