KONST / Litografier / Litografier 13337023

nr 1333 7023

Litografier

6 st, 1800-tal, bland annat Åbo & Nylands skär. Ej signerad. Motivet: 12x17 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:19:44