KONST / Litografier / Litografi 12835222

nr 1283 5222

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Litografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Signerad. Motivet: 85x63 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:45:40

  • Tema
  • 21 okt

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann