KONST / Litografier / Litografi 13152150

nr 1315 2150

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Litografi, Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Kolorerad akvarell på litografi, "Ingens hundar", 1968. Signerad. Motivet: 51x66cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

20.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:21:50

19/3 17:30:55 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström