KONST / Litografier / Litografi 13153262

nr 1315 3262

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vinterskärgård, Signerad, ej numrerad. Motivet: 38x26 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:19:34

22/3 20:15:14 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson