KONST / Litografier / Litografi 13162004

nr 1316 2004

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 152/199. Motivet: 32x24 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:59:11

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl