KONST / Litografier / Litografi 13162004

nr 1316 2004

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 152/199. Motivet: 32x24 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 mars 2020
kl 18:59:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl