KONST / Litografier / Litografi 13152056

nr 1315 2056

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Litografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Geometrisk komposition, Signerad, numrerad 185/200. Bladets mått: 75x55

Konditionsrapport: skadat glas

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:55:54

  • Tema
  • 23 mar

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd