KONST / Litografier / Litografi 13152055

nr 1315 2055

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Golfklubbor och tillbehör. Signerad, numrerad 80/175 mm: 44x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:50:45

19/3 17:50:28 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg