KONST / Litografier / Litografi 13152055

nr 1315 2055

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Golfklubbor och tillbehör. Signerad, numrerad 80/175 mm: 44x46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:50:45

19/3 17:50:28 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg